Saliamono Salos

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Saliamono Salos parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Saliamono salose

Saliamono salos yra tauta, kurią sudaro šimtai salų Ramiojo vandenyno pietuose. Daugelis svetainių yra susijusios su Antruoju pasauliniu karu. Gvadalkanalas yra provincija ir viena didžiausių salyno salų: čia yra paminklas, skirtas karo metu žuvusiems Amerikos kariams. Guadalcanal taip pat yra šalies sostinė Honiara.

Jei norite persikelti ir įsigyti parduodamą turtą Saliamono salose, turite atsižvelgti į tai, kad jį sudaro 992 salos, Saliamono salos yra trečias pagal dydį salynas Ramiojo vandenyno pietuose. Saliamono salos yra į šiaurės rytus nuo Australijos. Honiaros sostinė yra didžiausioje Guadalcanal saloje, kurioje gyvena daugiau kaip 30 000 gyventojų. Kiti pagrindiniai miestai yra Gizo, Auki ir Kirakira. Šalis yra Britanijos Sandrauga.

 

Saliamono salose rasti parduodamą turtą nėra lengva, nes daugiau nei 90% salų gyventojų yra melaneziečių etninės grupės, tačiau tarp Gvadalkanalio Izatabo ir iš kaimyninės salos atvykstančių migrantų vyko intensyvus ir karštas varžymasis. Kovos prasidėjo 1998 m., Tačiau 2000 m. Australija įsikišo atkurti įstatymus ir tvarką.

 

Konfliktas žemėje yra pagrindinė pilietinių neramumų priežastis. Žemė yra svarbi Saliamono salų gyventojų problema ir neatsiejama jų gyvenimo dalis. Salos gyventojai nenori suteikti žemės netradiciniams ekonominiams įsipareigojimams, ir tai sukėlė nuolatinius ginčus dėl žemės nuosavybės. Vienas iš svarbiausių Saliamono salos kultūros bruožų yra tas, kad jos žmonės yra tvirtai prisirišę prie savo krašto.

 

Jei norite įsigyti nekilnojamojo turto Saliamono salose, maždaug 95% žemės Saliamono salose priklauso čiabuviams, klanams ar giminėms. Šias bendruomenines žemes vyriausybei galima išsinuomoti kaip agentus. Nuomos sąlygos gali trukti iki 75 metų privačiam komerciniam naudojimui. Bet tai negarantuoja, kad teisė į nuomą yra lengvai gaunama. Dėl to paties žemės sklypo dažnai kyla konfliktinių pretenzijų, kurios gali sukelti ginčus, sulėtinti verslo procesą ir padidinti išlaidas.

Nors yra daugybė vietų, į kurias reikia atsižvelgti planuojant persikelti į kitą namą ir ieškant parduodamo turto Saliamono salose, kai kurios iš jų turėtų būti Uepi, Ghizo sala ar Honiara. Uepi ir Ghizo yra šiek tiek turistai, bet nėra labai perkrauti. Haniara nėra turistinė sritis, net jei joje gyvena labai daug gyventojų - apie 57 000 žmonių. Kaip miestas, kuriame gyvena daugiausia Saliamono salų, jis taip pat yra vaizdingas miestas, kuriame žmonės tyli ir linkę save išlaikyti. Gali praeiti šiek tiek laiko, kol priprasite prie vietovės ramybės, tačiau jei norite labiau nutolti nuo tradicinio gyvenimo, greičiausiai rasite puikią vietą gyventi ir nusipirkti parduodamą nekilnojamojo turto Saliamono salose. Uepi idealiai tinka tiems, kurie mėgsta nardyti, nes jame yra gražios natūralios lagūnos, o Ghizo sala yra labai graži sala. Tai antra pagal dydį iš Saliamono salų.

2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB